Pinterest Nedir

Pinterest Nedir?

Pinterest, yemek tarifleri, ev fikirleri, stil ilhamları ve daha fazlasını bulmada kullanılan bir görsel keşif motorudur.

Pinterest Ne İşe Yarar?

Pinterest’te, denemek isteyebileceğiniz türden fikirleri bulabilirsiniz. Kişileri, markaları ve Panoları takip edebilirsiniz. Arama kutusunda arama yaparak kişileri, markaları, panoları ve pinleri kolayca keşfedebilirsiniz. Kendi profilinizi Pano ve Pin’ler oluşturarak güçlendirebilirsiniz. Görüntü, görsel, video vb. her şey Pin olabilir.

Pinterest Ücretli Mi?

Pinterest tamamen ücretsizdir. İster kişisel ister işletme hesabı açın ücret ödemezsiniz.

Pinterest Pin ve Pano Nedir?

Pinler, Pinterest’te sevdiğiniz fikirleri kaydetmek için kullanabileceğiniz yer işaretleridir. Pinler görüntü, video veya ürün olabilir. Kaydettiğiniz Pinler, Panolarınızda kayıtlı durur. Panolarınıza isim vererek profilinizi düzenleyebilirsiniz. Benzer fikirleri aynı Panolar içinde tutmak için pano bölümleri oluşturabilirsiniz.

Pinterest Hesap Açma

Pinterest Türkiye Giriş sayfasından kayıt olarak hemen fikirleri keşfetmeye başlayabilirsiniz. Pinterest hesabı oluşturmak çok kolay! Sadece ilgili alanlara e-posta adresi ve şifre girmemiz gerekiyor. İsterseniz Facebook ile hesap açabilirsiniz.

Pinterest Hesap Silme

Pinterest’e ara vermek için hesabınızı devre dışı bırakın. Pinterest hesabınızı devre dışı bıraktığınızda profiliniz ve panolarınız artık Pinterest’te görünmez. Fikrinizi değiştirirseniz hesabınızı yeniden etkinleştirmek için oturum açmanız yeterlidir. Bunun için Hesap Ayarları’ndan Hesabı devre dışı bırak’a tıklayın.

Bilgilerinizi Pinterest’ten kalıcı olarak kaldırmak için hesabınızı kapatın. Hesabınızı kalıcı olarak kapatmanız Pinlerinizi veya panolarınızı geri alamayacağınız anlamına gelir. 14 gün dolmadan fikrinizi değiştirirseniz e-postanız ve parolanızla oturum açarak hesabınızı yeniden etkinleştirebilirsiniz. Bunun için Hesap Değişiklikleri’nden Hesabı kapat’a tıklayın.

Author

SEO Ajans

SEO AJANS sadece SEO alanında uzmanlaşarak yüksek kalite ve başarı oranıyla müşterilerine uzaktan çalışma şeklinde hizmet vermektedir.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.